TREN

Greenline Motor Yatlar

2010 yılından beri Slovenya’da üretilmekte olan tekne dünyasının en deneyimli gruplarından Seaway- J&J Design’ın tasarımı “Greenline the Hybrid”  39, 40, 45FLY , 45 COUPE , 48FLY , 48 COUPE  ve Yeni 58 FLY   feet modelleri ile  Türkiye’de. 

“Greenline the Hybrid” dünya denizlerinde dolaşan birçok markanın 400’ e yakın teknesine imza atan Seaway-J&J Design’ın uzun yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimleri ile doğan yenilikçi bir marka. Üretime başlanan 2008 yılından bugüne 45 ülkede 450’yi geçen satış adedi ile “Greenline the Hybrid” kendi sınıfında 24 farklı uluslarası ödülle adeta rekor kırmış durumda.

Böylesine yüksek bir müşteri talebini ve başarıyı getiren ise,”Greenline the Hybrid” markasının çığır açıcı felsefesi ve üretim yaklaşımı. Çevreye duyarlı ve saygılı olmayı ön plana alan, yeni nesil teknoloji , çarpıcı stil ve tasarım, enerjiyi en verimli şekilde kullanma ve kendi kendine üretebilme kapasitesi, “Greenline the Hybrid”’in başta gelen özellikleri. Kullanıcıları için en ideal şartları oluştururak, enerjisini güneşten sağlayabilen, çevreye saygılı, doğa dostu, konforlu ve ekonomik bir kullanım sunmak üzere yaratılmış tekneler.

Tasarım ve mühendislik konusunda bir ilk olan, özgün “Superdisplacement hull ‘’ alt gövde ile hibrit motorların beraber çalışmasını sağlayarak “Greenline the Hybrid” bir hayalin gerçek olmasını sağlamış. Dizel motorları ile klasik bir seyir imkanı sunmanın dışında, sıfır emisyon, sıfır gürültü,sıfır çevre kirliliği ve sıfıra yakın maliyetle adeta yelkenli bir tekne gibi ama rüzgara bağlı kalmadan seyir yapabilmek